اخبار امنیت و حفاظت نیروهای امنیتی کویت روز سه شنبه یک فروند هواپیمای مسافربری خطوط هوایی مصر را پیش از پرواز به مقصد قاهره مورد بازرسی قرار دادند . به گزارش خبرگزاری دولتی کویت ، وزارت کشور کویت اعلام کرد نیروهای امنیتی فرودگاه بین المللی کویت در پی بروز اختلاف در تعداد بلیط های […]

میهمان عزیز شما مجاز به دیدن لینک ها نیستید
عضویت

نیروهای امنیتی کویت روز سه شنبه یک فروند هواپیمای مسافربری خطوط هوایی مصر را پیش از پرواز به مقصد قاهره مورد بازرسی قرار دادند .
به گزارش خبرگزاری دولتی کویت ، وزارت کشور کویت اعلام کرد نیروهای امنیتی فرودگاه بین المللی کویت در پی بروز اختلاف در تعداد بلیط های صادر شده از سوی شرکت هواپیمایی مصری النیل و تعداد مسافران یک هواپیمای مسافربری مصری که عازم قاهره بود ، اقدام به پیاده کردن تمامی مسافران این هواپیما و بازرسی آنها ، مدارک شناسایی و بار همراه آنها کردند .
اداره روابط عمومی وزارت کشور کویت با صدور بیانیه ای اعلام کرد مسئولان بخش امنیت فرودگاه کویت به دلایل امنیتی مجبور شدند مانع پرواز هواپیمای خطوط هوایی النیل مصر شوند و اقدام به کنترل و بررسی هویت و کارت شناسایی مسافران و بازرسی این هواپیما کردند و پس از اطمینان از هویت مسافران به این هواپیما اجازه پرواز به مقصد مورد نظر را دادند.