مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . سازمان صنایع هوافضادر اواخر سال 1377 به لحاظ اهمیت خاص صنعت موشکی در میان صنایع تسلیحاتی، عنوان سازمان صنایع هوافضا ضروری تشخیص داده شد.
مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلحاین سازمان یکی از زیر مجموعه های وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح می*باشد. این سازمان دارای 5 زیر مجموعه دربرگیرنده*ی صنایع هواپیمایی ایران (صها)، شرکت پشتیبانی و نوسازی بالگردهای ایران (پنها)، شرکت صنایع هواپیماسازی ایران (هسا)، صنایع هوایی قدس و پژوهشکده سازمان صنایع هوایی است.
مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . شرکت صنایع هواپیماسازی ایران (هسا)صنایع هواپیماسازی ایران (هسا) که در سال 1354 تاسیس شده است، نخستین تولیدکننده*ی هواپیما و مشهورترین صنایع هوانوردی در ایران است.
مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . شرکت پشتیبانی و نوسازی بالگردهای ایران (پنها)این شرکت که در سال 1348 تاسیس شده است، بزرگترین پشتیبان تعمیرات سنگین ناوگان بالگردهای کشور، تعمیرات رده*پویی در قالب N.M.P. (مرکز مهندسی تعمیر و نگهداری)، H.D.M.P (مرکز تعمیرات اساسی سنگین)، N.I.C.P (مرکز کنترل موجودی و تدارکاتی ناوگان)، R.F.E.C (مرکز تحقیقات و ساخت) می*باشد.
مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . شرکت صنایع هواپیمایی ایران (صها)این شرکت در سال 1345 تاسیس شده است. عملکردهای این شرکت عبارت است از: تعمیرات اساسی چندین نوع هواپیما، موتور هوایی و زمینی و موتور بالگرد.
این شرکت، سازنده*ی موتورهای جت و انواع قطعات یدکی پرنده*های مختلف می*باشد.
مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . صنایع هوایی قدساین شرکت که در سال 1364 تاسیس شده است، دارای عمل*کردهای طراحی، ساخت، ارائه*ی خدمات گسترده پس از فروش انواع پهپاد و پرنده*های بدون سرنشین، تولید و بهسازی انواع ملخ، چترهای نجات و چترهای فرود خودکار و غیر خودکار، طراحی و ساخت ایستگاه*های کنترل زمینی (G.C.S)، سیستم*های الکترونیک پروازی، تصویربرداری هوایی، هدف*یابی، ردگیری و رهیابی اپتیکی، اویونیکی و غیره می*باشد.
مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . پژوهشگاه فضایی ایرانپس از ارتقاء جایگاه سازمان فضایی ایران که در سال 1389 با هدف یکپارچه‎سازی فعالیت‎های فضایی کشور، صورت گرفت با مصوبه اخیر شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، پژوهشگاه هوافضا با توسعه قابل توجه با نام جدید "پژوهشگاه فضایی ایران" به فعالیت خود در ساختاری جدید ادامه خواهد داد.
مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . پژوهشکده سامانه*های فضانوردی، پژوهشگاه فضایی ایرانپژوهشکده سامانه*های فضانوردی با هدف انجام تحقیقات فضایی و به منظور دستیابی به فضا با «مأموریت ملی اعزام انسان به فضا» در ادامه فعالیت*های پیشین خود در زمینه علوم فضا و فضانوردی فعالیت می*کند. از جمله مأموریت*های این پژوهشکده طراحی، ساخت و آزمایش مدارگردها، کاوشگرها و آموزش فضانورد و آماده*سازی تجهیزات فردی مورد نظر است.
مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . پژوهشکده سامانه*های حمل و نقل فضایی، پژوهشگاه فضایی ایراناین پژوهشکده از سال ۱۳۶۲ در عرصه*های مختلف علمی و فنی به اجرای پروژه*های متنوع کاربردی در راستای نیازهای ملی فعالیت داشته و از سال ۱۳۸۹ به سازمان فضایی ایران انتقال یافته است. پژوهشکده سامانه*های حمل*ونقل فضایی در حال حاضر یکی از پژوهشکده*های سیستمی پژوهشگاه فضایی ایران می باشد.
مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . پژوهشکده سامانه*های ماهواره، پژوهشگاه فضایی ایرانپژوهشکده تحقیقات فضایی در سازمان فضایی ایران، با مجوز شورای گسترش آموزش عالی، به منظور پاسخ گویی به بخشی از نیازهای پژوهشی کشور در زمینه فناوری*های فضایی در سال ۱۳۸۶ راه اندازی شد و اینک با عنوان پژوهشکده سامانه*های ماهواره در پژوهشگاه فضایی ایران فعالیت دارد.
مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . پژوهشکده رانشگرهای فضایی، پژوهشگاه فضایی ایرانمرکز تحقیقات مهندسی در آذربایجان شرقی از سال ۱۳۶۴ فعالیت خود را آغاز نمود. این مرکز در سال ۱۳۹۰ درپژوهشگاه فضایی ایران با عنوان پژوهشکده رانشگرهای فضایی ارتقاء یافته و ادامه فعالیت می دهد.
مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . پژوهشکده مکانیک، پژوهشگاه فضایی ایراناین واحد پژوهشی در سال ۱۳۶۵ با هدف تامین بخشی از نیازهای فنی و مهندسی صنایع کشور و ارائه خدمات به این بخش ها به عنوان مرکز در شیراز تاسیس شده و وابسته به پژوهشکده مهندسی وزارت جهاد کشاورزی بوده که در سال ۱۳۸۹ به سازمان فضایی ایران منتقل شده و اکنون از پژوهشکده های وابسته به پژوهشگاه فضایی ایران است.
مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . پژوهشکده مواد و انرژی، پژوهشگاه فضایی ایرانپژوهشکده مواد و انرژی از پژوهشکده های پژوهشگاه فضایی ایران است که در اصفهان قرار دارد. حوزه های ماموریتی این پژوهشکده در مواد و فناوری*های ساخت و شکل دهی، مولدهای انرژی، آشکارسازها و ماشین آلات و تجهیزات ویژه است.
مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایراناتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران، اتحادیه*ای است صنفی، تخصصی، غیرسیاسی، غیردولتی و غیرانتفاعی که در سال 1386 با کمک دفتر همکاری*های ریاست جمهوری با حضور 27 شرکت بنیان نهاده شده و آغاز به کار نمود.
مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . سازمان هواپيمايي كشوريسازمان هواپیمایی کشوری (CAO) یک سازمان دولتی ایران است که وظیفهٔ سیاست*گذاری، برنامه*ریزی، تدوین آیین*نامه*ها و استانداردها، انتخاب و ساماندهی ناوگان هوایی کشور، ساخت و گسترش فرودگاه*های کشور و عقد قراردادهای بین*المللی در امور حمل و نقل هوایی را به عهده دارد، و به عنوان طرف ایرانی ایکائو شناخته می*شود.
مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . شرکت مهندسی تعمیرات هواپیمایی فارسکو (فجرآشیان)شرکت مهندسی تعمیرات هواپیمایی فجرآشیان عهده*دار ارائه خدمات در زمینه تعمیرات اساسی و اورهال و سایر بازرسی*های دوره*ای و عیر دوره*ای می*باشد.
مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . صنايع هوافضاي فرناس پاسارگادصنايع هوافضاي فرناس پاسارگاد از سال 1378 به صورت نيمه دولتي و از سال 1384 به صورت خصوصي و ثبت شده مشغول به فعاليت در حوزه مهندسي هوافضا، الکترونيک، مخابرات، قطعه سازي و . . . بوده و پروژه ها و محصولات با فناوري بالا به صنايع مختلف دولتي، نيروهاي مسلح و مجموعه هاي صنعتي و دانشگاهي کشور ارائه نموده است.
مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . شرکت فناوری هوایی شاهینشرکت فناوری هوایی شاهین در سال 1378 تاسیس شده است و مهمترین فعالیت این شرکت در زمینه*ی طراحی و ساخت شبیه*سازهای پرواز (سیمولاتور) و سیستم*های هدایت و کنترل می*باشد.